Utočište vukova i pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Utočište vukova i pasa

Ovdje žive vukovi i psi =D
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Forum se trenutno uredjuje... Jos nije poznato do kad.. Kada se sve zavrsi bicete obavjesteni. Ako imate nekih ideja saljite na : kitty.tokiohotel@hotmail.com najvjerovatnije da uredjenje zavrsava pocetkom kolovoza. Hvala na razumijevanju, UVIP Admin Team.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana čet tra 08, 2021 9:57 pm.
Poll
Top posters
Rina
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Lina
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Xanataria
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Tina
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
RosaCallista
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Ema
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Jaguarka
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Pasmanija
Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123Amino i Zakurino skovište 123 
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

 

 Amino i Zakurino skovište

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rina
Admin



Broj postova : 234
Bodovi za unaprijeđenje : 718
Join date : 25.07.2009

Amino i Zakurino skovište Empty
PostajNaslov: Amino i Zakurino skovište   Amino i Zakurino skovište Emptysri tra 07, 2010 9:13 am

U ovom dijelu šume žive Zakuro i Amu-chan.
Amino i Zakurino skovište O768g6

______________________________

Amu-chan se probudila i vidjela jaja,jedno rozo a drugo ljubičasto,oba su imala crnu prugu sa srčekima i nekoliko crnih srčeka.
-Zakuro-san!ZAKURO-SAN!Kakva su ovo jaja?!-budila je Amu-chan Zakuro.
-Kakva jaja...pusti me da spavaaaaam..-kaže Zakuro.
-VIDI!-kaže Amu i takvom snagom prodrma Zakuro da je ova odma bila na nogama.Gledala je jaja kao 1. svjetsko čudo(ima ih seedaaaam XDD).
-Jajasta,po svojoj prilici-kaže Zakuro i Amu prasne u smijeh.
-Jajasta,čuj ti nju..-kaže Amu. -no,no,idemo zvati Modesty,sigurna sam da je budna,da malo pogleda jaja-nastavi.Izađu iz špilje razgovarajući o jajima.
[Vrh] Go down
https://dogs-and-wolves.forumcroatian.com
Rina
Admin



Broj postova : 234
Bodovi za unaprijeđenje : 718
Join date : 25.07.2009

Amino i Zakurino skovište Empty
PostajNaslov: Re: Amino i Zakurino skovište   Amino i Zakurino skovište Emptysri tra 07, 2010 9:39 am

Zakuro,Modesty i Amu-chan uđu u špilju.Modesty je nekoliko minuta proučavala 2 jajeta,a onda je došla do zaključka.
-Vas dvije ste jednostavno sretnice-kaže Modesty.
-Znaš li što su ta jaja?-pita Amu-chan.
-Guardian Chare,sutra ili prekosutra će vam se izleći.Ta jaja su jako rijetka,pogotovo tu gdje mi živimo jer su to kao mali ljudi,ali vam neće nauditi jer su manji od vas.Mogu napraviti Character change,a Character transform mogu samo neki.Zakuro,donijet ću ti Humpty Lock.trebaš to za Character transform,a sigurna sam da će vama uspjeti ako imate Humpty Lock.Netko ima Dumpty Key..-kaže Modesty i izađe iz skrovišta.
[Vrh] Go down
https://dogs-and-wolves.forumcroatian.com
Rina
Admin



Broj postova : 234
Bodovi za unaprijeđenje : 718
Join date : 25.07.2009

Amino i Zakurino skovište Empty
PostajNaslov: Re: Amino i Zakurino skovište   Amino i Zakurino skovište Emptysub tra 10, 2010 9:46 am

Amu utrči u špilju,a pol minute nakon nje utrči i Rina.Rina prva napravi facu ko da se čudi,a nakon nje i Amu.
-hej,ja sam trebala prva napravit tu facu!-kaže Amu-chan i obje prasnu u smijeh.
Zakurina Iru je izgledala ovako:
Amino i Zakurino skovište Vy9uty
a Amina Eru ovako:
Amino i Zakurino skovište I3cj0o


Zadnja promjena: Rina; uto lip 22, 2010 5:10 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://dogs-and-wolves.forumcroatian.com
Lina
Admin
Lina


Broj postova : 126
Bodovi za unaprijeđenje : 762
Join date : 04.08.2009
Age : 26

Amino i Zakurino skovište Empty
PostajNaslov: Re: Amino i Zakurino skovište   Amino i Zakurino skovište Emptysub svi 01, 2010 12:08 pm

kako su slatke- dobaci Lina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Amino i Zakurino skovište Empty
PostajNaslov: Re: Amino i Zakurino skovište   Amino i Zakurino skovište Empty

[Vrh] Go down
 
Amino i Zakurino skovište
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Utočište vukova i pasa :: Utočište :: Šuma-
Forum(o)Bir: