Utočište vukova i pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Utočište vukova i pasa

Ovdje žive vukovi i psi =D
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Forum se trenutno uredjuje... Jos nije poznato do kad.. Kada se sve zavrsi bicete obavjesteni. Ako imate nekih ideja saljite na : kitty.tokiohotel@hotmail.com najvjerovatnije da uredjenje zavrsava pocetkom kolovoza. Hvala na razumijevanju, UVIP Admin Team.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana čet tra 08, 2021 9:57 pm.
Poll
Top posters
Rina
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Lina
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Xanataria
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Tina
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
RosaCallista
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Ema
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Jaguarka
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Pasmanija
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! 123 
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

 

 Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ema
Nov/a sam
Nov/a sam
Ema


Broj postova : 45
Bodovi za unaprijeđenje : 410
Join date : 06.11.2009
Lokacija : Čokoladno jezero

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyčet lip 03, 2010 11:27 am

Dakle, dogovarala sam se s glavnom adminicom Rinom i odlučile smo da ćemo se pobrinuti da forum bude aktivniji i bolji nego prije. Dodati ćemo nove forume i obrisati nepotrebne postove. Dakle, dok traje ovo preuređenje foruma nemojte postati. Neznamo kada će preuređenje biti gotovo. Obavijestiti ćemo vas.


Zadnja promjena: Ema; sri lip 30, 2010 12:41 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rina
Admin



Broj postova : 234
Bodovi za unaprijeđenje : 718
Join date : 25.07.2009

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypet lip 04, 2010 11:22 am

Forum je stavljen da je na holiday tako da možemo raditi dok preuređenje traje.Trajat će najkasnije do početka kolovoza,ako ne i prije.Stigao je novi dizajn Smile
[Vrh] Go down
https://dogs-and-wolves.forumcroatian.com
Lina
Admin
Lina


Broj postova : 126
Bodovi za unaprijeđenje : 762
Join date : 04.08.2009
Age : 26

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyned lip 06, 2010 10:19 am

ja cu vam pomoci
[Vrh] Go down
Ema
Nov/a sam
Nov/a sam
Ema


Broj postova : 45
Bodovi za unaprijeđenje : 410
Join date : 06.11.2009
Lokacija : Čokoladno jezero

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypon lip 07, 2010 4:23 am

OK. Ja ću sada zaključati podforum ono traženje jaja i otvoriti traženje školjk.a (jer nije više Uskrs). Tako sam se dogovorila s Majom. I staviti ću fourm prašuma iliti džungla.
[Vrh] Go down
Lina
Admin
Lina


Broj postova : 126
Bodovi za unaprijeđenje : 762
Join date : 04.08.2009
Age : 26

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypon lip 07, 2010 11:57 am

okej.
nas dvije smo se jucer nesto dogovarale na msn...
e,da...
evo, posjeti moj forum za ideje:

http://utociste-mackica.forumotion.com/forum.htm
[Vrh] Go down
Ema
Nov/a sam
Nov/a sam
Ema


Broj postova : 45
Bodovi za unaprijeđenje : 410
Join date : 06.11.2009
Lokacija : Čokoladno jezero

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyuto lip 08, 2010 5:54 am

Jojjjj, pa ja sam tam učlanjena. Ja sam Mia. Mislila sam da to znaš. Nema veze.
[Vrh] Go down
Xanataria
Snalazim se
Snalazim se
Xanataria


Broj postova : 84
Bodovi za unaprijeđenje : 842
Join date : 07.11.2009
Age : 24
Lokacija : Wonderland

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyčet lip 17, 2010 3:48 am

Ja sam se vratila, forum je bolji nego ikad, ako bude trebalo, i ja ću pomoć'.

P.S. služda-služba(u naslovu) >.<
[Vrh] Go down
Lina
Admin
Lina


Broj postova : 126
Bodovi za unaprijeđenje : 762
Join date : 04.08.2009
Age : 26

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyčet lip 24, 2010 11:46 am

nema veze, nisam znala da si ti Mia :S
[Vrh] Go down
Xanataria
Snalazim se
Snalazim se
Xanataria


Broj postova : 84
Bodovi za unaprijeđenje : 842
Join date : 07.11.2009
Age : 24
Lokacija : Wonderland

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptyčet lip 24, 2010 11:50 am

? Ahem.
[Vrh] Go down
Rina
Admin



Broj postova : 234
Bodovi za unaprijeđenje : 718
Join date : 25.07.2009

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypet lip 25, 2010 2:16 am

NE SPAMMAJTE
[Vrh] Go down
https://dogs-and-wolves.forumcroatian.com
Lina
Admin
Lina


Broj postova : 126
Bodovi za unaprijeđenje : 762
Join date : 04.08.2009
Age : 26

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypet lip 25, 2010 8:52 am

sorry Sad
*kaje se*
[Vrh] Go down
Xanataria
Snalazim se
Snalazim se
Xanataria


Broj postova : 84
Bodovi za unaprijeđenje : 842
Join date : 07.11.2009
Age : 24
Lokacija : Wonderland

Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Emptypet lip 25, 2010 9:05 am

Sorry.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty
PostajNaslov: Re: Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!   Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba! Empty

[Vrh] Go down
 
Forum će preživjeti-dolazi naoružana spasilačka služba!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mew Mew forum
» Shugo Chara forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Utočište vukova i pasa :: O forumu :: Novosti i obavijesti-
Forum(o)Bir: